وبلاگ

چگونه ماشین ظرفشویی ال جی را نصب و راه اندازی کنیم؟

چگونه ماشین ظرفشویی ال جی را نصب و راه اندازی کنیم؟ هنگامی که شما ماشین ظرفشویی ال جی خود را خریداری کرده و به منزل آوردید، اولین کارتان باید اقدام به نصب و بعد راه اندازی دستگاه باشد.

وبلاگ

لوازم خانگی ال جی خود را تعمیر کنیم یا تعویض؟

لوازم خانگی ال جی خود را تعمیر کنیم یا تعویض؟, آشپزخانه از مهمترین قسمت های یک خانه پرجنب و جوش و فعال است. این عضو خانه در صورتی که با ایرادی روبه رو شود کل خانه در رسیدگی به کارهایش با مشکل برخورد خواهد کرد.

وبلاگ

ارور 51 در کولرگازی ال جی

ارور 51 در کولرگازی ال جی، خطای 51 معمولا روی صفحه نمایش ظاهر می شود و دلیل عمده آن در مواقع نصب و تعمیر است. برای اینکه به راحتی بتوانید این خطا را برطرف کنید با ادامه نوشته همراه باشید.

وبلاگ

برای خرید بهترین ماشین لباسشویی به چه نکته هایی باید توجه کنید

برای خرید بهترین ماشین لباسشویی به چه نکته هایی باید توجه کنید , ماشین ‌های لباسشویی در حال حاضر از تنوع خیلی زیادی برخوردار می باشند. این موضوع اهمیت آگاهی کافی موقع خرید را بیشتر می کند.

وبلاگ

نکته هایی درباره خدمات دوره ای یخچال فریزر ال جی

نکته هایی درباره خدمات دوره ای یخچال فریزر ال جی , کارشناسان مجرب لوازم خانگی باور دارند که خدمات منظم یخچال مثل پاک کردن کویل‌های کندانسور, فیلتر تصفیه آب, گاز مبرد ضمن کم کردن هزینه‌های تعمیرات به عملکرد بهتر و بهینه یخچال هم یاری می رساند.

وبلاگ

چگونه در پوسیده و زنگ زده لباسشویی را تعمیر کنیم

چگونه در پوسیده و زنگ زده لباسشویی را تعمیر کنیم , در برخی از نواحی به خاطر هوای موجود در آن ناحیه ها, لوازم خانگی با احتمال پوسیدگی و زنگ زدگی روبه رو می باشند. ماشین لباسشویی یکی از این لوازم است که در معرض این زنگ زدگی های جوی قرار دارد. برای تعمیر و […]

وبلاگ

چگونه شیر ورودی آب ماشین لباسشویی را تعمیر کنیم

چگونه شیر ورودی آب ماشین لباسشویی را تعمیر کنیم ، دریچه ورودی آب در ماشین لباسشویی، محلی است که دو شیلنگ آب به آن وصل می گردند و جریان آب گرم و سرد را کنترل می کند. در صورتی که شیر ورودی با ایراد روبه رو شود، ماشین به خوبی پر نمی‌ شود و یا اصلا […]