فناوری ضربه زدن در یخچال فریزرهای ال جی
وبلاگ

فناوری ضربه زدن در یخچال فریزرهای ال جی

فناوری ضربه زدن در یخچال فریزرهای ال جی ، در عرصه تولید و ساخت محصولات لوازم خانگی، برندهای گوناگونی مشغول فعالیت هستند که در این میان برند ال جی یکی از شاخص ترین آنهاست. یکی از اصلی ترین خصوصیات برند ال جی، طراحی های بسیار زیبا و به روز  لوازم خانگی می باشد که باعث جذابیت آن ها در بین مصرف کنندگان شده است و در نتیجه متقاضیان زیادی را به سوی خود جلب کرده است.

این خصوصیت به روز بودن و طراحی زیبا را با یک مورد شرح می دهیم:

در بین محصولات ال جی، یخچال فریزرها و حتی ساید بای سایدها، طراحی های مثال زدنی دارند طوری که حتی با قاطعیت می توان گفت از نظر طراحی و جذابیت در تولید، برند ال جی حرف اول را در بین برندهای موجود می زند. ال جی کوشش کرده در کنار جوابگویی به خواسته ها و نیازهای مصرف کنندگان محصولات خود، بحث سلیقه های استفاده کننده گان خود را نیز در نظر بگیرد و همین موضوع سبب شده که بتواند از نظر سلیقه های گوناگون، جذاب به نظر برسد.

در یخچال فریزرهای ال جی، فناوری های روز دنیا برای طراحی استفاده شده است که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱- بهره گیری از چند درب در یخچال و فریزر

۲- بهره گیری از درب شیشه ای بر روی درب اصلی برای پدید آوردن ویترین در درب

۳- قفسه بندی جذاب و کارآمد در درون بدنه

۴- و سایر موارد

در ادامه این موارد، یکی از به روزترین فناوری هایی که به تازگی ال جی در یخچال فریزرها استفاده کرده است، فناوری Knock-On یا ضربه زدن است.

معرفی فناوری Knock-On یا ضربه زدن در یخچال فریزرهای ال جی

ما می دانیم که هنگامی که درب یخچال باز می شود، سرمای درون آن بیرون می آید و مجددا یخچال باید فعالیت موتور را زیاد کند تا هوای سرد از دست رفته، جایگزین شود.

هر چه مدت زمان باز بودن درب یخچال زیاد باشد، مقدار خروج هوای سرد زیادتر و مقدار فعالیت موتور هم زیاد می شود. پس از آنجا که کم شدن مصرف انرژی در اولویت فعالیت های ال جی می باشد، برای برطرف کردن این ایراد، ال جی طرحی را اجرا کرده است و آن فناوری ضربه زدن به درب است.

اگر شما قصد داشته باشید بدون باز کردن درب یخچال، از موارد درون آن مطلع شوید، این فناوری خیلی سودمند می باشد. هنگامی که شما با دست به درب یخچال ضربه می زنید، محتویات داخلی آن به صورت آشکاری قابل مشاهده می شود بنابراین شما مجال کافی برای دیدن درون یخچال را خواهید داشت. در این صورت با باز نشدن درب یخچال، سرما بیرون نمی رود و پس انرژی نیز بیهوده تلف نمی شود. بنابراین این گونه می توان گفت که فناوری ضربه زدن Knock-On، پیشرفتی منحصر به فرد در کم کردن مصرف انرژی در یخچال و ساید بای ساید می باشد.

تعمیرات یخچال فریزر ال جی و تعمیرات ساید بای ساید ال جی

تعمیرات یخچال فریزر ال جی و تعمیرات ساید بای ساید ال جی ارائه دهنده بهترین خدمات تعمیرات تخصصی برد الکترونیک یخچال فریزر در تهران و ایران است. در سالیان اخیر در صنعت تولید محصولات خانگی به خصوص در انواع یخچال و فریزر، شاهد استفاده از آخرین فناوری های هستیم که در تولید این محصول به کار رفته است و به خاطر اینکه تولیدکنندگان در رقابت با هم می باشند و خواهان ارائه بهترین محصولات با آخرین استانداردهای روز هستند تا بتوانند رضایت و اعتماد مشتری های زیادی را به محصولات خود جلب کنند، توجه بسیاری به ایجاد تکنولوژی های نوین در تولید محصولات خود می کنند.

این تکنولوژی ها یا به صورت بهینه تر کردن ظاهری و زیبا سازی لوازم خانگی و یا به صورت بالا بردن خدمات و قابلیت های دستگاه ها و یا به صورت آمیزه ای از هر دو مورد لحاظ می شوند.

در تازه ترین یخچال فریزر های ساخته شده نیز می توان این تکنولوژی های خلاقانه را مشاهده کرد. بهره گیری از آخرین فناوری مدارهای الکتریکی یاعث شده تا بتوان یخچال فریزر هایی کاملا هوشمند به بازار ارائه کرد و این مدارها همه کارهای مکانیکی و الکترونیکی یخچال ها را کنترل می کنند.

طبیعی است که هر چه تولید و ارائه یک وسیله حرفه ای تر و فنی تر باشد و امکانات و قابلیت های زیادی به آن اضافه شده باشد، هم قیمت خرید آن بیشتر خواهد بود و هم هزینه های مربوط به تعمیرات و خدمات آن نیز زیادتر خواهد بود، چون برای برطرف کردن ایراد های تخصصی و مشکلات احتمالی نیاز به دانش حرفه ای تر و مدت زمان زیادی است.

نمایندگی ال جی برای تعمیرات یخچال های ال جی

نمایندگی تعمیرات ال جی برای اینکه قطعه نامعتبری وارد یخچال و ساید بای ساید شما نشود نهایت کوشش و دقت خود را می کنیم و در تعمیرگاه خود فقط قطعات اصل و فابریک خود شرکت ال جی را ارائه می دهیم. نمایندگی ما تا از اصل بودن قطعات ال جی مطمئن نشود آنها را در یخچال و ساید بای ساید شما استفاده نمی کند. برای اینکه خیال شما را از اصل بودن قطعات الی جی آسوده کنیم تمامی قطعات تعویضی را گارانتی شش تا یکساله می کنیم تا ضمانتی بر اصل بودن قطعات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات ال جی باشد.

فناوری ضربه زدن در یخچال فریزرهای ال جی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *