شعبه تجریش: 22717796-22718535 شعبه ستارخان:44291224-44291259 شعبه امین حضور:33444219-33444229
خدمات پس از فروش ال جی

خدمات پس از فروش ال جی همه استان های کشور عزیزمان را شامل می شود و همه محصولات ال جی دارای گارانتی 36 ماهه هستند. شما برای هر گونه تعمیرات دستگاه های متنوع ال جی می توانید با شماره تماس های ما که بخش تماس با ما نوشته شده است در ارتباط باشد و خواسته خودتان را که هم شامل خرید و یا تعمیر و یا تعویض و مشاوره درباره محصولات ال جی است را با ما در میان بگذارید ما رد اولین فرصت به خواسته شما جواب خواهیم داد. برای استفاده از خدمات پس از فروش محصولات ال جی و همچنین سایر برندها می توانید تماس برقرار کنید.

خدمات پس از فروش ال جیشماره تلفن نمایندگی ال جینمایندگی خدمات پس از فروش ال جیشماره تماس خدمات پس از فروش ال جی

خدمات پس از فروش ال جی

اگر دستگاه شما نیاز به تعمیر داشته باشد لزومی به آوردن دستگاه به محل نمایندگی نیست، همکاران ما با یادداشت آدرس شما در کوتاهترین زمان خودشان را به محل خانه شما می رسانند و مشکل دستگاه شما را برطرف می نمایند. نمایندگی تعمیرات ال جی همه فاصله های بین خود و مشتری را از میان برداشته است و آماده ارائه خدمات بدون واسطه در سراسر ایران و به ویژه تهران و کرج است.

شماره تلفن نمایندگی ال جی

شرکت ال جی یک شرکت چند ملیتی واقع در کره جنوبی است که از سال 1947 کارش را شروع کرد. این شرکت علاوه بر دستگاه‌ های ارتباطی، تلویزیون، سینمای خانگی و لوازم خانگی، تولیدکننده مواد اولیه شیمیایی و دارویی نیز است.

خرید محصولات به سمت خرید اینترنتی می رود و روز به روز فروشگاه های اینترنتی و آنلاین رونق بسیاری می گرند. خرید آنلاین محصولات ال جی مزیت های بسیار زیادی دارد که بسیاری از شرکت های خصوصی و عمومی نیازهای مربوط به لوازم خانگی خود را از طریق اینترنت و از فروشگاه های مجاز این مصولات تهیه می نمایند.

نمایندگی خدمات پس از فروش ال جی

در خدمات پس از فروش ال جی شما می توانید محصول موردنظرتان را انتخاب کنید و با ثبت سفارش نسبت به خرید آن اقدام کنید. همچنین با خرید آنلاین محصولات ال جی می توانید از خدماتی نظیر خدمات زیر نیز برخوردا شوید.دسترسی به انواع کالاها و سرویسها، وجود اطلاعات زیاد در باره کالاها، امکان مقایسه کالاها و قیمتهای آن ها با یکدیگر، صرفه جویی در زمان، انعطاف پذیری در زمان خرید ، وجود قیمت های رقابتی ، آسان شدن سفارش خرید ، قابلیت تبادل نظر راجع به کالاها و سرویس ها ، پایین آمدن ترافیک و آلودگی هوا به منظور حفظ محیط زیست.

نمایندگی تعمیرات ال جی خدمات تعمیرات لوازم خانگی ال جی را برای شما آسان تر کرده است و هر کجا و در هر زمانی که نیاز به کمک داشته باشید آماده رسیدگی به خواسته شماست.

تعمیرگاه و نمایندگی مرکزی ال جی در ایران آماده ارائه خدمات به همه هموطنان عزیزمان است و خدمات پس از فروش ال جی را پشتیبانی می کند.

شماره تماس خدمات پس از فروش ال جی

شعبه تجریش: 22717796-22718535 

شعبه ستارخان:44291224-44291259 

شعبه امین حضور:33444219-33444229