وبلاگ

شستشوی ظروف با ماشین ظرفشویی ال جی

یکی از مسائلی که در حال حاضر در جامعه با آن مواجه هستیم، موضوع کار کردن خانم ها در خارج از خانه است. این قضیه باید از زوایای گوناگونی ارزیابی شود و یک زاویه دید آن، مربوط به رسیدگی به کارهای خانه است.

آن چه که برای همه ما آشکار است این قضیه است که خانم ها مدیریت امور داخلی منزل را بر عهده دارند. احتمالا برای رسیدگی به این کارها، افراد خانواده هم کمک کنند اما در آخر این امر بر عهده خود خانم ها است. در نظر بگیرید یک خانم در موقع ظهر از سر کار به منزل می رسد و در این زمان در کنار همه خستگی ها، باید کارهای خانه را نیز انجام دهد. فناوری در این راه به کمک خانم ها آمده است و یکی از این کمک ها، ساخت ماشین ظرفشویی ال جی است.

انتخاب روش بهینه شستشوی ظروف با ماشین ظرفشویی ال جی

ماشین ظرفشویی ال جی یک وسیله کامل است که کافی است ظرف های کثیف را درون آن قرار بدهید و نهایتا ظرف های شسته را تحویل بگیرید این وسیله با برق و آب کار می کند و احتمال دارد این تصور برای بسیاری از افراد پیش بیاید که از نظر مصرف انرژی، شستشوی ظرف ها با دست اقتصادی تر است. ما در این نوشته، تلاش می کنیم شستشوی دستی و ماشینی ظرف ها را از زوایای متعددی با هم مقایسه کنیم و داوری در باره انتخاب روش بهینه را به شما واگذاریم:

۱- اصلی ترین مورد انتخاب روش، زمان است. زمانی که ماشین ظرفشویی مشغول شستن ظروف است، شما می توانید به کار دیگری مشغول شوید پس با کمک ماشین ظرفشویی، بیشتر می توان از زمان استفاده نمود.

۲- مورد دیگر را باید در میزان مصرف آب بررسی نمود. این قضیه برای همه ما پراهمیت است و خیلی ها گمان می کنند که با استفاده از ماشین ظرفشویی، میزان زیادی آب اسراف می شود. در این باره متخصصان در ساخت ماشین ظرفشویی، مقایسه ای را انجام داده اند تا بهتر متوجه میزان مصرف آب در شستشوی دستی و ماشینی ظرف ها بشویم.

میزان آب استفاده شده در ظرفشویی

در ایالات متحده آمریکا، تحقیقات بر روی یک تیم از مردم نشان داد که در شستشوی دستی آب زیادی استفاده می شود

طوری که برای یک شستشوی کامل از تمام ظرف ها در شستشوی دستی به میزان ۱۴۰ فهرست و برای ماشین ظرفشویی ال جی با سه سطح شستشو، نهایتا در سطح قوی، ۲۷ لیتر آب استفاده می شود.

لذا متوجه شدید که دقیقا بر خلاف باور بسیاری از ما، در ماشین ظرفشویی، به شدت آب و انرژی کمتری استفاده می شود

و البته در کیفیت شست و شو تغییری اتفاق نمی افتد.

شما برای هر گونه تعمیرات ظرفشویی ال جی می توانید با شماره تماس های ما که در بخش تماس با ما نوشته شده است در ارتباط باشید و خواسته خودتان را که هم شامل خرید و یا تعمیر و یا تعویض و مشاوره درباره تعمیرات ظرفشویی ال جی است را با ما در میان بگذارید نمایندگی تعمیرات ال جی در اولین فرصت به خواسته شما جواب خواهد داد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *